Nattduksbord
2018-09-25
574051
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1900-tal, fanerad med valnöt, dörrar med dekor av böcker, höjd 74, 49x30 cm
Slitage, dragsnöre/hantag saknas, ytskador