Harry Wichmann oljemålning
2018-09-29
574005
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Torghandel, signerad Wichmann, daterad 1979, olja på pannå, ca 15 x 21 cm