Harry Wichmann oljemålning
2018-09-29
574003
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Salustånd, Florens", signerad och daterad Wichmann -82, olja på pannå, ca 15,5 x 16.5 cm