Lena Cronqvist färglitografi
2018-09-28
573977
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): "Insektssamlaren", signerad samt numrerad 23/175, färglitografi, tryckytan ca 34x28 cm.
Ej examinerad ur ramen