Brosch silver
2018-09-26
573957
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BROSCH, silver, 1800-talets slut, i form av vindruvsklasar, delvis med fasetterade smaragder, längd 5 cm
Omarbetad, broschnål senare, tennlödningar, stenar med hack och skador samt några ej ursprungliga