Lennart Jirlow litografi "I tryckeriet"
2018-09-28
573882
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, 275/310, färglitografi, reliefstämpel Mourlot Paris, bildstorlek ca 46 x 61 cm