Carl Einar Figge Fredriksson oljemålning
2018-09-26
573880
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Stockholm, signerad och daterad Fredriksson -31, olja på duk, ca 47x38 cm