Lennart Jirlow blomsterstilleben
2018-09-28
573875
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Blomsterstilleben, signerad L Jirlow, 33/380, blindstämpel Mourlot Paris, färglitografi, bladmått ca 62x38 cm
Något gulnad