Olle Nordberg oljemålning
2018-09-25
573689
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): "Ängsmark Åland", signerad och daterad Olle Nordberg 65, olja på pannå, ca 30x49 cm