Madeleine Pyk oljemålning
2018-09-25
573682
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med figurer, signerad M. Pyk, olja på pannå, ca 23x34 cm