Sven Ahlgren oljemålning
2018-09-26
573641
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN AHLGREN (1922-1997): Fiskebåt i hamn, signerad och daterad Ahlgren 60, olja på duk, ca 31,5x79 cm