Karmstolar och stolar Louis XVI stil
2018-09-25
573638
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, skuren förgylld dekor, sitthöjd ca 44 cm