Madeleine Pyk litografi
2018-09-25
573619
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 56x44 cm