Erik Hallström oljemålning
2018-09-22
573540
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): "Hus och Vedtravar", osignerad, olja på pannå, 23x39 cm
Pannå med skador