Lars Norrman blandteknik
2018-09-22
573512
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): "Mexiko", signerad Lars Norrman, a tergo daterad 1966, blandteknik på papper, ca 14x26 cm