Klubbat för:
24 000 SEK
15 000 SEK
IB KOFOD-LARSEN, "Sälen", fåtölj, Olof Persson, Jönköping, 1950/60-tal, formgiven 1956, teak, klädd i röd textil, höjd 95, sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage, oklädd
573502
2018-09-22