Anna Palm akvarell
2018-09-22
573416
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Fiskare, signerad Anna Palm, akvarell på pannå i form av palett, ca 26,5x19 cm medföljer bild på Anna Palm
Fläckar, veck