Anna Palm akvarell
2018-09-22
573410
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Strandmotiv, signerad Anna Palm, akvarell, ca 15,5x21,5 cm