Anna Palm akvarell
2018-09-22
573409
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Hamnmotiv, signerad Anna Palm, akvarell, ca 12,5x21,5 cm