Anna Palm akvarell
2018-09-22
573408
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Osteria, signerad Anna Palm, akvarell, ca 10x13 cm