Axel Fridell torrnål
2018-09-22
573404
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AXEL FRIDELL (1984-1935): Battersea Park I, etsning och torrnå, signerad Axel Fridell, 7/15, ca 14x20 cm