Bengt Landin färglitografi
2018-09-25
573348
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med änder och segelbåt, signerad Bengt Landin, numrerad EA, färglitografi, bildstorlek ca 45x34 cm
Ej examinerad ur ramen