Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning
2018-09-22
573303
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), blomsterstilleben, otydligt signerad, olja på duk, 39,5x32cm
Krackeleringar, duklagning i marginalen, smärre dukhål i marginalen