Lennart Jirlow litografi
2018-09-23
573292
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Ateljén/L´Atelier", signerad L Jirlow, 254/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 46x55 cm
Fuktfläck i vänster hörn