Carl Malmsten Herrgården skänk
2018-09-22
573206
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 5 dlr, Bodafors, fanérad i mahogny, stoppade sitsar, blå klädsel, stämpelmärkt, 2 iläggsskivor varedra bredd 55 cm medföljer
Slitage, märken, smärre repor