Harry Wichmann oljemålning
2018-09-21
573148
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Par i trädgård, signerad och daterad Wichman -68, olja på pannå, ca 21x13 cm