Scroll Kina 1900-tal
2018-09-22
573067
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av blommande träd, kalligrafi samt sigill, ca 73x40 cm
Veck