Nadezda Streltsova oljemålning
2018-09-21
573056
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 49x60 cm
I spännram