Serveringsfat Tyskland silver rokokostil Gadebusch
2018-09-25
573053
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SERVERINGSFAT, silver 800, firma Gadebusch, Potsdam 1900-talets första hälft, märkt Gadebusch Potsdam, rokokostil, ovalt, konturerat brätte, längd ca 64,5 cm, vikt ca 1825 g
Smärre repor