Sven-Olov Ehrén (1927-2004)
2018-09-21
573042
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOV EHRÉN (1927-2004): Slottsbacken med Nationalmuseum i förgrunden, färglitografi, signerad och daterad -76, provtryck, ca 35x54,5 cm.
Ej examinerad ur ram.