Oljemålning
2018-09-27
573016
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 57x48 cn
Slitage, skador