Marc Chagall litografi
2018-09-22
572982
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, färglitografi efter förlaga, signerad i trycket, 70x57 cm