Peter Dahl färglitografi
2018-09-22
572974
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): vid bordet, signerad och numrerad 338/375, färglitografi, ca 44x60 cm