Peter Dahl färglitografi
2018-09-22
572973
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): i baren, signerad och numrerad 375/375, färglitografi, ca 43x59 cm