Bojan samt vas lackarbeten
2018-09-21
572972
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, VAS, 2 dlr., lackarbeten, Kina, 1900-tal, dekor av bergslandskap med figurscener, höjd ca 18-24 cm
Vasen med skador