Väggbonad
2018-09-27
572967
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGBONAD, 1900-talets först hälft, broderad, för vägghängning, ca 227x177 cm
Mindre lagning