Lennart Jirlow färglitografi
2018-09-22
572964
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konsthandeln", signerad L Jirlow, 27/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 47x54 cm
gulnad