Inge Schiöler
2018-09-22
572962
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): granskog, signerad Inge Schiöler, daterad -56, pastell, ca 45x35 cm