Peter Dahl färglitografi
2018-09-22
572961
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): barinteriör, signerad, daterad samt numrerad 243/375, färglitografi, ca 29x40 cm