Elvine Osterman litografi
2018-09-22
572959
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELVINE OSTERMAN (1908-1997),under vattnet, signerad samt daterad -54, akvarell, ca 43x34 cm