Lennart Jirlow färglitografi
2018-09-22
572856
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): folksamling, signerad L. Jirlow, numrerad 103/140, färglitografi, reliefstämpel Mourlot Paris, ca 34x44 cm