Medaljong
2018-09-25
572854
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MEDALJONG, förgylld mässing, med orientpärla, 18/1900-tal, dekor av filigran samt granulater, baksida med hår/fotogömma, höjd ca 64 mm