Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2018-09-20
572816
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): rosenstilleben, signerad och daterad -18, olja på duk, ca 64x42 cm
Oramad