Max Walter Svanberg
2018-09-22
572781
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition med kvinna och fågel, signerad, numrerad 16/300, litografi med prägling, ca 65x47 cm