Hans-Erik Eriksson oljemålning
2018-09-21
572633
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Motiv från Skeppsholemn, signerad, olja på duk, ca 69x99 cm