Christina Knall olja
2018-09-20
572619
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHRISTINA KNALL (född 1947): Coctailparty, signerad Christina Knall, olja på duk, ca 65x54 cm