Bert Johnny Nilsson litografier
2018-09-26
572586
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Kompositioner, 2 st, litografier, signerade och numrerade, ca 50x38, 51x36 cm