Stig Claesson tusch
2018-09-20
572579
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Timmer, signerad och daterad Stig Claesson 71, pastell, ca 42x52 cm