Figurin Kina 1800-tal
2018-09-25
572574
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1800-tal, i form av man till häst, delvis glaserad, polykromt bemålad, höjd ca 23 cm, längd ca 23 cm
slitage, skador