Tanka 1900-tal
2018-09-25
572572
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TANKA, Tibet, 1871900-talt, motiv med figurscener, målat på silke, ca 66x47 cm
slitage